מקומות מיוחדים לאירועים בשבת

 אם גם אתם מעוניינים לגבש רעיונות חדשים לבילוי שבת, אנו ממליצים על פארק טרמפולינות בראשון לציון. היתרון הוא הזמינות והמהירות שניתן להגיע לפארק מכל רחבי הארץ. יתרון גדול עוד יותר הוא התכולה של הפארק: פארק ענק, רווי טרמפולינות והתקני קפיצה ושעשוע נוספים. הפארק מתפקד גם כבית לאירועים, בו ניתן לחגוג כל אירוע, מילדים ועד מבוגרים. ניתן גם לארגן ערבים וימים משפחתיים – הורים וילדים במשותף.

קפיצות בטרמפולינות איכותיות
הטרמפולינות מיובאות מחו"ל מהמותגים המובילים, ומתוחזקות על ידי מקצוענים. כל טרמפולינה מצוידת גם במזרון קפיצה וגם במזוני מגן הקפיים. כל טרמפולינה משמשת קופץ/ת אחד/ת בלבד. קפיצות בטרמפולינות מעלות את האדרנלין בדם, משפרות את הכושר ומעלות את המצב רוח. לכן, הפעילות אינה רק מענגת אלא גם בריאה ותורמת רבות להתפתחות האדם גופנית, קוגנטיבית ושכלית.
 
בילוי בבריכת ספוגים
בואו לפגוש בבריכה שכולה עתירת ספוגים רכים ואיכותיים. הבריכה מחוברת לאחת הטרמפולינות, ועל כן ההגעה אליה היא רק בקפיצה. מספר קופצים ברגע הגעה: 1 בלבד. מספר שוהים בבריכה בו זמנית: 1 בלבד. לכן, כל מי שמעוניין לבלות בבריכת הספוגים צריך לקחת בחשבון שמדובר בבילוי מהיר מאד, על מנת לאפשר גם לבאים אחריכם בתור הנאה צרופה זו.

ארוחות משובחות
אנו מגישים מאכלים איטלקיים המבוססים על גבינה צהובה ועגבניות אמתיות. אנו מגישים סלטים ירוקים משובחים שנבחרו ונעשו בקפידה רבה. אנו מגישים את האוכל כמנה עיקרית בשיא הבילוי, או סועדים אותו בסופו המוחלט והטוטלי של הבילוי. בימי הולדת בשבת, למשל, נהוג להקדיש את האוכל כאקט אחרון לאירוע, על מנת שתוכלו לאכול את העוגה לפני העזיבה, כנהוג בימי הולדת לא מעטים. 
 
ג'אמפ פארק – כשאיכות פוגשת שירותיות
פארק הטרמפולינות ג'אמפ פארק ממוקם בראשון לציון ומציע נגישות מכל רחבי הארץ. הפארק רווי בהתקני קפיצה אטרקטיביים, ובמתקנים נלווים מסוגים רבים. הפארק עשיר ביתרונות לוגיסטיים כמו חדר לוקרים לאחסון טובין יקרים, וחדר קולנוע עם מסך 55 אינץ' בו ניתן להקרין חומר על חתן יום ההולדת, ולצפות בסרטוני הוראות הבטיחות שלנו לפני העלייה לטרמפולינות ולבריכת הספוגים. 
 
למידע נוסף על הפעלות לימי הולדת בג'אמפ פארק ניתן ליצור עמנו קשר!