כך מומלץ לבחור מקום לחגיגת אירועים בראשון לציון

כשאתם מתכננים לחגוג אירוע בראשון לציון, לבחירת המקום חשיבות מכרעת! מקום האירועים עשוי להיות אולם השכרה שהחוזה בו הוא נדל"ני בלבד, ללא שירות הפקות. במקום כזה, הלוגיסטיקה של האירוע, המזון, מפיות השולחן ואפילו שירותים בסיסיים כמו קבלת פנים, גביית תרומות, וכד' – יצטרכו להיעשות על ידיכם עם אנשי שלומכם. אם אתם בונים על אירוע בו יצטרכו להיות עובדים שיעשו את העבודה בשבילכם ועל הדרך – יספקו לכם טיפים בנושאי הפקה שישביחו אותו, אתם צריכים לצדכם חברת הפקות. אולם בו פועלת חברת הפקות אינו מתבסס רק על השכרת נדל"ן. הוא מכיל בחובו באנדל מלא הכולל אולם, גן אירועים ושירות שיפיק עבורכם את האירוע. אירועים בראשון לציון שזכו להצלחה ולסיקורים חיוביים היו כמעט כולם מסוג זה.

בחירת מקום האירוע תלויה בראש ובראשונה בחברה המפיקה

מקום מוצלח הוא מקום עם חברת הפקות טובה. אם התרשמתם מהעיצוב של המקום, מהדקים המפוארים  בגן, ומתאורת הבוטיק באולם, ובמקביל – קיבלתם המלצות ממיטב לקוחות העבר עכל המקום, סימן שהחברה המתפעלת אותו היא חברה מקצועית, אחראית, וכזה שנותנת שירות מעולה ללקוחותיה. הדבר מתבטא בתזמון נכון של האורחים, בהתנהלות נכונה עם הקייטרינג, באספקת שירותים כמו תקליטן וצלם מגנטים, ועוד.

בחירת מקום האירוע צריכה להתבסס על כמות המשתתפים בו

אם אתם מתזמנים אירוע של 500 איש, רצוי לבחור באולם שיש בו גם גן אירועים אשר מכיל כמות כזו של אנשים. השטח המבוקש לחגיגה בסדר גודל כזה הוא 16 דונם בממוצע. בנוסף, ניתן להשתמש בחלקים מהמתחם, למשל רק באולם או רק בגן האירועים, לגיבוש אירוע עם פחות משתתפים. 

בחירת מקום האירוע צריכה להתבסס על עיצוב מועדף עבורכם כיזמיו

אם האירוע מגובש באווירה כפרית מאד מומלץ לבחור במקום שיש בו דקים מעץ בצבע חום, צמחייה ועיצובים עתיקים אותנטיים. מקום כזה יהיה בדרך כלל גן אירועים כפרי וחגיגי. לעומת זאת, בגיבוש אירוע בעל צביון מודרני – חשוב לבחור במקום שייראה מודרני, יתבסס על תאורת בוטיק ויציג מראה אותנטי של אולם אירועים. לכן, המקום האידיאלי לאירועים מודרניים הוא אולם אירועים בראשון לציון עם חברת הפקות אחראית.
 
עשוי לעניין אתכם גם: אולם אירועים לאירועים עסקיים