מדריך קצר לאיתור גן אירועים בקריות לכל אירוע

אחד הנושאים החשובים שעל הפרק בעת תכנון אירוע הוא קביעת המקום שישמש כמשכנו. מומלץ לבחור מתחם אירועים שירגש ויסחף אתכם כבר בעת הביקור הראשון, עם חברת הפקות פעילה שתסייע לכם להפיק אירוע ייחודי עבורכם. ייחודיותו של האירוע מתבטאת בעיצוב המשלים של המקום, אותו תוכלו לגבש באמצעות מעצבת אירועים שפועלת לצד חברת ההפקות. עיצוב זה כולל סידור נכון למצבת האורחים שלכם ברחבי גן האירועים, ונישות דקורטיביות מועדפות ברחבה, ועל השולחנות. 

בחרו גן אירועים עם חברת הפקות פעילה

רק בגן אירועים עם חברת הפקות פעילה ניתן יהיה לקיים אירוע בוטיק מהנה ומענג בסבירות גבוהה. גן אירועים בקריות עם חברת הפקות הוא המקום המושלם בשבילכם לחגוג כל סוג של אירוע, להתרגש, לרגש את האורחים ולשמוח ברמת ובתמים. כשרחבת גן האירועים רחבה ומפוארת, ואתם מוקפים בצוותי קבלת פנים, הגשה וליהוק האירוע שלכם הופך להיות מהמרגשים ומהמהנים בימים אלו.

בדקו את טיב השירות בגן האירועים בטרם תאשרו תאריך

מומלץ לבדוק שחברת ההפקות הפועלת במקום סיפקה את הנדרש ללקוחות העבר והעמידה לרשותם אירועי בוטיק ברמה גבוהה. התייעצות עם לקוחות העבר ישירות – יתרון. קריאת המלצות כתובות – יתרון. חשוב שתגיעו לגן אירועים בקריות שהעובדים בו הוכיחו את עצמם והסבו ללקוחותיהם את הטופ של הטופ בניהול ובארגון אירועים.

התנהלו בחוכמה עם תקציב האירוע בהתאם למה שמספקים בגן האירועים

ההתנהלות החכמה ביותר עם תקציבכם תהיה ריכוז כמה שיותר שירותים בידי גורם אחד, ובמקרה זה, חברת ההפקות בגן האירועים. הבאת שירותים חיצוניים תייקר את המחיר; ייתכן כי כל הפתרונות לאירוע שלכם כבר נמצאים בידי החברה. בדרך כלל, ייעוץ לפני אירוע, קייטרינג וקבלת פנים, תקליטנים ותאורנים הם שירותי הבסיס, כשבחלק מחברות ההפקות ישנם גם צלמים ומוזיקאים. גם אם חברת ההפקות שלכם לא מספקת שירותים אלו, ייתכן ויש בכוחה להשיג עבורכם אותם במחירים נמוכים מהתעריפים המקוריים אצל אותם ספקים.

ערכו סידורים אחרונים לפני מועד האירוע

אנו ממליצים לוודא שעל ההזמנות שנשלחות לאורחים שלכם יש מפה ואפשרות לנווט בגוגל ובווייז. כמו כן, ההזמנות עברו הגהה ומיניתם שירות טלפוני שיתקשר עם המוזמנים ימים ספורים לפני האירוע על מנת לוודא מי מגיע, ולדעת על כך מספיק זמן מראש.