לפרטים נוספים
אירועים לילדים בשרון
דגם: אירועים לילדים בשרון
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
אולמות אירועים בשרון
דגם: אולמות אירועים בשרון
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
גני אירועים בשרון
דגם: גני אירועים בשרון
לפרטים נוספים>>
לפרטים נוספים
גן אירועים מיוחד בשרון
דגם: גן אירועים מיוחד בשרון
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
אירועים בשרון
דגם: אירועים בשרון
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
אירועי יוקרה בשרון
דגם: אירועי יוקרה בשרון
לפרטים נוספים>>

 

איך בוחרים גן אירועים בשרון?

אירוע משפחתי גדול כמו חתונה או בר מצווה,צריך להיות לא פחות ממושלם. באזור השרון יש עולם שלם של גני אירועים שרק מחכים לכם שתבואו להתרשם מהם. לפעמים זה דורש לא מעט זמן לבחור את המקום המתאים,אבל ניסינו לעזור לכם במקצת בכל מה שנוגע לבחירת גן האירועים עצמו.

 

אז מהם הדברים שיש לתכנן לפני שבוחרים את גן האירועים?

תקציב-לפני שאנחנו ניגשים לבחור את הגן עצמו,כדאי מאוד לתכנן סדר עדיפויות כדי לקבוע מהו התקציב אותו נרצה להוציא בסופו של דבר. התקציב הוא חלק בלתי נפרד מתכנון האירוע,ומומלץ מאוד להיכנס לאתרי האינטרנט השונים,ולהשוות בין כל גני האירועים בשרון,כדי לקבל תמונה ריאלית.

רשימת מוזמנים-כדי לדעת איזה גן לבחור,אנחנו צריכים לדעת בדיוק מהי כמות המוזמנים שאמורה להגיע לאירוע. כיוון שיש כל כך הרבה סוגים של גני אירועים בשרון,מומלץ לדעת מספר משוער של אורחים כדי לבחור את המקום הטוב ביותר שיתאים לאופי האירוע. כמו כן מומלץ לוודא אישורי הגעה.

אופי האירוע-חשוב לוודא שגן האירועים יתאים לכל המשתתפים בו. גני אירועים מעוצבים בצורות שונות,מחויט,רוחני,פסטורלי ועוד. ישנם גני אירועים המעוצבים בכמה סגנונות שונים,למשל בחתונה,שאזור אחד הוא יותר פורמאלי ואלגנטי,והאזור השני,שייועד יותר לריקודים והשמחה,בסגנון יותר מזרחי ורוחני.

זמן ומזג אוויר-כדאי לוודא שהמקום מתאים למזג האוויר השורר בחוץ. לדוגמא בחורף,שהמקום מקורה ואפילו מחומם,כדי שלא נחשוש מקור וגשם.

המקום-בחירת המקום מתקשרת לאופי האירוע. גני אירועים בשרון ממוקמים בכמה מקומות,ליד הים,על גבעות,בקיבוצים וכד'. חשוב שהמקום יהיה נגיש,אם מקומות חנייה רבים. אם המקום ממוקם ליד כביש או צומת מרכזית,החיים יכולים להיות קלים יותר לאלו המסתבכים בהגעה או יציאה מהמקום.

 

לאחר שביצענו את כל ההכנות המקדימות,הבה נעבור לאלמנטים שאותם כדאי לבחון לפני שסוגרים אירוע.

מה כולל המחיר-לפעמים גני אירועים בשרון מפריזים מדי עם המחירים,למרות שאין צורך. שווה לבדוק אם התשלום הוא תשלום כולל גם לאבטחה,הגברה,תאורה ושירות.

רמת תחזוקה-זה אולי ישמע לכם מוזר,אבל המקום הראשון שעליכם לבחון כאשר אתם מגיעים לגן אירועים,זה השירותים. זה לא מספיק שהמקום עצמו נראה יפה ומסוגנן,צריך לוודא שהוא עומד בתקן,והשירותים הם המדד הטוב יותר. אם הם מתוחזקים היטב,סימן שאפשר לישון בשקט עם הבחירה שלכם.

אוכל-האם גן האירועים כולל גם את הבופה או הקייטרינג במחיר או לא?,האם האוכל כשר (למי שזה חשוב),מהי איכות האוכל? (כדאי לבצע טעימות) ואיך מגישים את האוכל.

רישיון-כדאי לבדוק שגן האירועים פועל בכפוף לתקנות,ושהוא בעל רישיון,כדי שלא יסגרו לכם את האירוע באמצע.

רעש-אירועים גדולים בדרך כלל מתאפיינים במוסיקה רועשת וריקודים. מומלץ לבדוק שמקום האירוע מרוחק יחסית מאזורי מגורים,כדי שתוכלי לחגוג עד שעה מאוחרת,מבלי שאף שכן יתלונן.