עבודה זו הנה משרת דיילות עם ידע מכירתי. במסגרתה, מוצבים דיילים באירועים רוויי משתתפים ומוכרים סחורות, שירותים ומוצרי חברות ופרטיים. בשל כך שהמסר המכירתי בא מדייל, הסיכוי שהמתעניין הפוטנציאלי יקנה מכם עולה משמעותית: לא רק שהוא מקבל מסר מאדם יפה תואר כמו דייל המכירות, הוא מספק לו הסבר מנומק ומורחב על הכדאיות שברכישה. השילוב של השניים, נועם ההליכות והמקצועיות המעשית, יוביל בסבירות גבוהה לרכישת המוצר או השירות על ידי המתעניין.

המכירה מתרחשת בדוכני עבודה ייעודיים

דוכנים אלו משמשים בעלי עסקים עבור יישום קד"מ. הם נבנים במיוחד עבור העסק שלכם, עם מקום להצבת לוגו עסקי ומשפטים עסקיים אטרקטיביים. הדוכן ייראה אטרקטיבי מאד וימשוך אליו כמו מגנט קהלים רבים עוד לפני שהתחלנו לדבר. במסגרת עבודה בקד"מ ייעלו נציגי המכירה את הפניות שהתקבלו ויספקו מענה מלא לאורחים על פי דרישה.

הנעת המתעניין לכדי רכישה

במסגרתה של עבודה בקד"מ, העובד לא מבקש רק לעדכן ולספר למתעניין סיפורים תיאורטיים על המוצר. נכונים ככל שיהיו, המטרה היא למכור את המוצר ואם הוא לא ייתן הסבר אטרקטיבי הוא לא יירכש. לכן, עבודה בקד"מ כוללת גם את האפקט המכירתי, במסגרתו הציגי קד"מ נגשים ללקוח ומשכנעים אותו מדוע מומלץ לו לרכוש זאת ואם כן - אז למה מכם? נציגי קד"מ שוטחים את הערך המוסף שלכם ללקוח, וזה יניע אותו לרכוש מכם מוצרים.

סיום וסגירת מגל מכירה בקד"מ

על מנת לסגור מכירה בקד"מ, על בעל העסק להעניק הרשאות ממוחשבות לחברת המכירות, או את היכולת לסלוק באשראי. חשוב שיהיה ערוץ תשלומים נגיש ופתוח לחברת קד"מ ונציגיה. בדרך זו תוכלו להניע לקוחות רבים לרכוש מכם מוצרים ושירותים באופן מידי, ללא עיכובים של שעות וימים.