שאלות ותשובות על בחירת קייטרינג לחתונות

קייטרינג לחתונות הוא אחד השירותים שלא תמהרו לשכוח, לטוב ולמוטב. לכן, מאד חשוב להשקיע בבחירתו על מת שתוכלו ליהנות מהטוב ביותר, ובכך לספק גם את האורחים שלכם. במקבץ FAQ זה תוכלו לקבץ מידע מפורט כיצד עושים זאת באחריות ומתוך ידיעה שהחברה גם תפעל לטובתכם וגם תייצג אתכם בכבוד מול כל מי שהזמנתם לחיקכם.

כיצד מומלץ לוודא שהמנות באירוע יהיו לטעמנו?

את המפגש הראשוני יש לעשות עם נציגי החברה פנים מול פנים ולא להסתפק בהסדרים כאלו או אחרים בטלפון. בעת שזה קורה, בדקו היטב את מנוצת המזון שמוצעות על ידי החברה, קראו מה הם מכילים ובמידת הצורך בקשו לטעום דגימות. עריכת המפגש במטבח עשויה לדרבן את נציגי החברה להציע לכם טעימות מיוזמתם, ככיבוד. הדבר מראה על נכונות לשרת אתכם נאמנה, אך חשוב מאד להתרכז במנות שאתם טועמים ולבחור רק אם באמת אהבתם ואתם חשים שיש לכם מה לתרום לאורחים אם תזמינו חברה זו לשורותיכם.

מה חשוב לעשות על מנת לוודא שהחברה מצטיינת בשירות ומתנהלת באחריות?

חשוב לוודא 2 נושאים חשובים: הראשון – כיצד יוגשו המנות? הרי זה לא סוד שחלק מהמנות יתומחרו במחיר זול יחסית ויסופקו בתפוצה רחבה וחלק אחר של המנות יתומחר ביוקר ויסופק במשורה. חשוב לוודא שעל החלק הזה נציגי חברת קייטרינג לחתונות ישמרו היטב לטובת כלל האורחים. בדרך כלל מדובר על מנות עיקריות ואפילו מנות חמות קטנות שנעשות בשעת קבלת הפנים מול הסועדים בדוכנים. מומלץ מאד לוודא שהמנות הללו לא מוגשות עצמאית בשום אופן, לעומת מנות בתפוצה רחבה כמו מתאבנים ראשוניים וכיבוד שיכולים להיות מוגשים באופן חופשי בהגשה עצמית. כמו כן, בסיום האירוע מומלץ לוודא שהחברה עומדת לנקות את מקום האירוע מכל מה שהיה קשור בה: שיירי מזון, כלי הגשה, צלחות, ועוד.

מה ניתן לעשות אם הסועדים באירוע בחלקם יבקשו מנות אחרות ממה שהזמנו מהנהלת החברה?

בדיוק בשביל זה קייטרינג לחתונות מעמיד לרשותכם מערך מנות אלטרנטיבי שמוצע לאותם אורחים. למשל, אם זה קייטרינג בשרי, הוא מחזיק במלאי של מנות טבעוניות דומות למנות אשר הזמנתם. יש לו גם מנות שיכולות להוות אלטרנטיבה גם ללחם וחיטה עבור אורחים הרגישים לגלוטן, ועוד. בחברת קייטרינג לחתונות שהיא גם מקצועית הנציגים יוכלו להעריך בסטטיסטיקה, בהתאם לכמות האורחים שלכם כמה מנות אלטרנטיביות להביא ובכך להיות מוכנים לקראת כל אורח שיבקש מנה אחרת לשולחנו.